Kulturno umetniško društvo Predoslje

Spustite me pod kovter, gospa Markham – ponovitve

Ponovitve, ki sledijo: sobota, 16. 3. 2024, ob 19:00, dvorana kulturnega doma v Stražišču, Kranj
nedelja, 17. 3. 2024, ob 19:00, dvorana kulturnega doma v Predosljah pri Kranju

V stanovanju Phillipa in Joanne Markham je precej živahno. Ker se odpravljata na založniško večerjo, njuno odsotnost in prazno stanovanje želijo izkoristiti prijatelji in znanci – Phillipov prijatelj in partner Henry, ki se je za srečanje dogovoril s seksi telefonistko, Joannina prijateljica in Henryjeva žena Linda, ki hoče svojemu možu vrniti milo za drago, prav tako pa njun notranji opremljevalec Alistair, ki se skrivaj sestaja s postavno varuško Sylvie. Situacija se zaplete, ko se vsi pari pričnejo hkrati zbirati v stanovanju, hišni zvonec pa se spet oglasi. Zaradi nenapovedane gostje postane v stanovanju še bolj vroče … Koga bo torej spustila pod kovter gospa Markham?

Komedija zmešnjav avtorjev Raya Cooneya in Johna Chapmana v izvedbi Kulturno umetniškega društva Predoslje:

Joanna Markham – Jana Ovsenik
 Alistair Spenlow – Emil Buh
 Sylvie – Nika Logar
 Linda Lodge – Mirjana Bogataj
 Philip Markham – Marko Kavčič
 Henry Lodge – Matic Škrjanc
 Walter Pangbourne – Damjan Dolžan
 gospodična Smythe – Ana Križaj
 gospodična Wilkinson – Eva Zajec

Režija: Aleš Kranjec
Scenografija: KUD Predoslje
Odrski mojster: Damjan Dolžan
Kostumografija in maska: Slavica Krivec Kljajić in Milan Gačanovič-Gacho
Tehnika: Meta Logar in Martin Žibert
Prevajalec: Zdravko Duša

Cena vstopnice je 10 EUR.

Vstopnice bodo v predprodaji na voljo od srede, 24. 1. 2024, v trgovinici kmetije Odems in uro pred predstavo v kulturnem domu.

Vstopnice je možno rezervirati na tel. št. 041 955 000 ali preko e-pošte: kud.predoslje@gmail.com.

Vljudno vabljeni!

Vas zanima gostovanje v vašem kraju?