Kulturno umetniško društvo Predoslje

Spustite me pod kovter, gospa Markham

Spustite me pod kovter, gospa Markham | komedija zmešnjav
premiera: 14.2.2020 ob 19. uri (KD Predoslje)

V stanovanju Phillipa in Joanne Markham je precej živahno. Ker se odpravljata na založniško večerjo, njuno odsotnost in prazno stanovanje želijo izkoristiti prijatelji in znanci – Phillipov prijatelj in partner Henry, ki se je za srečanje dogovoril s seksi telefonistko, Joannina prijateljica in Henryjeva žena Linda, ki hoče svojemu možu vrniti milo za drago, prav tako pa njun notranji opremljevalec Alistair, ki se skrivaj sestaja s postavno varuško Sylvie. Situacija se zaplete, ko se vsi pari pričnejo hkrati zbirati v stanovanju, hišni zvonec pa se spet oglasi. Zaradi nenapovedane gostje postane v stanovanju še bolj vroče … Koga bo torej spustila pod kovter gospa Markham?

Komedija zmešnjav avtorjev Raya Cooneya in Johna Chapmana v izvedbi Kulturno umetniškega društva Predoslje:

Joanna Markham – Jana Ovsenik
Alistair Spenlow – Emil Buh